Innowacyjny system inwestycyjny
Kontrola nad bezpieczeństwem środków
Klasyczne kopiowanie transakcji
WięcejRezultaty poprzednich operacji handlowych nie stanowią gwarancji tych samych wyników w przyszłości.
Handel na rynku Forex niesie za sobą wysokie ryzyko, którego skutkiem może być utrata całego depozytu.

Warunki handlu

Konta Demo
Konta Demo
Konta Demo - całkowicie darmowa okazja handlu z RoboForex przed otwarciem konta realnego, które umożliwia:
  • Zdobyć doświadczenie w handlu bez inwestowania.
  • Skonfigurować Expert Advisor\'ów bez dodatkowych kosztów.
  • Porównać między sobą rodzaje realizacji zleceń (Instant, Market) oraz spready (pływające, stałe).
Warunki handlowe na kontach demo są identyczne dla kont realnych wszystkich platform.
Otwórz kontoWięcej
Pro-Standard
Pro-Standard
Konta Pro-Standard - optymalny wybór dla doświadczonych traderów. Kombinacja dużego wyboru programów bonusowych oraz wysokiej jakości egzekucji zleceń:
  • Brak prowizji.
  • Optymalizacja kosztów za pomocą zmiennych spreadów.
  • 5-cyfrowe kwotowania.
Otwórz kontoWięcej
Fix-Standard
Fix-Standard
Konta Fix-Standard - rozwiązanie dla doświadczonych traderów, którzy preferują:
  • Spread stały, który się nie zmienia podczas publikacji wydarzeń ekonomicznych.
  • Gwarantowana egzekucja zleceń po cenie rynkowej.
  • 4-cyfrowe kwotowania.
Otwórz kontoWięcej
Pro-Cent
Pro-Cent
Konta Pro-Cent - świetna okazja aby zacząć handel bez większych inwestycji, jak dla początkujących tak i traderów z małym depozytem:
  • Minimalne zlecenie - 0,001 Lota (0,1 cent Lota).
  • Optymalizacja kosztów za pomocą wąskich pływających spreadów.
  • Gwarantowana egzekucja zleceń rynkowych i oczekujączych w tym podczas wydarzeń ekonomicznych.
Otwórz kontoWięcej
Fix-Cent
Fix-Cent
Konta Fix-Cent są przeznaczone dla początkujących, które umożliwiają rozpoczęcie handlu bez większych inwestycji:
  • Minimalne zlecenie - 0,0001 Lota (0,01 cent Lota).
  • Spread stały nie rozszerza się przy publikacji wydarzeń ekonomicznych.
  • Gwarantowane wykonanie zlecenia po cenie rynkowej.
Otwórz kontoWięcej
ECN-Pro NDD
ECN-Pro NDD
Konto ECN-Pro NDD dla profesjonalnych traderów, którzy wybierają:
  • Najlepszą egzekucję między wszystkimi rodzajami kont RoboForex.
  • Najlepszą szybkość egzekucji zleceń.
  • Minimalne spready.
Otwórz kontoWięcej
ECN-Fix NDD
ECN-FixSpread NDD
Konto typu ECN-FixSpread NDD przeznaczone jest dla kwalifikowanych traderów. Cechy charakterystyczne konta są:
  • Stały spread.
  • Gwarantowana egzekucja zleceń po cenie rynkowej.
  • Idealnie pasuje dla traderów, którzy preferują handel podczas wydarzeń.
Otwórz kontoWięcej
Prime
Prime

Konta Prime łączą w sobie najnowocześniejsze funkcje i możliwości, które są teraz dostępne na rynku:

  • Warunki są podobne jak u dostawców płynności.
  • Konto z najszybszą realizacją.
  • Nowy, dedykowany serwer MT4.
Otwórz kontoWięcej

Programy i usługi

Platformy handlowe

Popularna platfroma MetaTrader4, kompatybilna z systemami Windows, Mac OS, Linux, Android i iOS. Umożliwia dostęp do wszystkich rodzajów kont RoboForex oraz ECN NDD.

Nowoczesna platforma MetaTrader5, wspomaganie kont hedgingowych, co pozwala na otwieranie przeciwnych pozycji w tym samym instrumencie.

Za pomocą RoboForex WebTrader możesz handlować bezpośrednio z poziomu przeglądarki.

Pobierz platformę handlową

Bezpieczeństwo twoich środków

Official channel on YouTube

Wszystkie wideo

    Kalendarz zdarzeń ekonomicznych

    Notowania walut

    Waluta
    ZnakBidAskSpread
    AUDUSD0.795790.795891.0
    GBPCHF1.305941.306556.1
    GBPJPY150.846150.8864.0
    GBPUSD1.346431.346611.8
    EURCHF1.158601.158903.0
    EURGBP0.886930.887202.7
    EURJPY133.822133.8411.9
    EURUSD1.194461.194520.6
    NZDUSD0.733120.733342.2
    USDCAD1.234311.234400.9
    USDCHF0.969990.970151.6
    USDJPY112.035112.0410.6
    Metale
    ZnakBidAskSpread
    XAGUSD16.97517.0113.6
    XAUUSD1296.721296.9018.0
    CFD
    ZnakBidAskSpread
    BRENT56.3856.413.0
    WTI50.7150.732.0

    Aktualności

    01.09.2017

    Zmiany w harmonogramie handlowym

    4 września, 2017, harmonogram handlowy ulegnie zmianie z powodu obchodzenia Święta Pracy w USA.
    25.08.2017

    Zmiany w harmonogramie handlowym

    28 sierpnia harmonogram handlowy dla indeksu UK100Cash ulegnie zmianie.
    21.08.2017

    Nowe konta Prime dla profesjonalistów od rynków finansowych

    RoboForex przedstawia nowe konta z najwęższymi spreadami dostępnymi w firmie.
    02.08.2017

    Uwaga! W dniu 5 sierpnia 2017 odbędą się prace konserwacyjne na serwerze VPS.

    Dnia 5 sierpnia 2017 w godzinach 6 do 10 rano (EEST), serwer VPS będzie niedostępny.
    10.07.2017

    RoboForex Stocks: nowe funkcje handlowe, dodatkowe akcje z Niemiec i Szwajcarii, roboty budujące

    Odbierz jeszcze więcej możliwości handlowych dzięki zaktualizowanej wersji terminalu Umstel.
    29.06.2017

    Terminale WebTrader i Mobile Trader zostały zaktualizowane

    Nowe funkcje zostały dodane do nowych wersji terminali internetowych i platformy mobilnej.
    Archiwum wiadomości
    Zadaj pytanie

    Nie znalazłeś potrzebnych informacji? Zadaj pytanie i otrzymaj na nie odpowiedź online!

    Wejdź do czatu
    Lub wpisz numer telefonu w poniższym formularzu, a my do Ciebie odzwonimy jak najszybciej.
    Odzwoń
    Zadaj pytanie