Zadaj pytanie

Nie znalazłeś potrzebnych informacji? Zadaj pytanie i otrzymaj na nie odpowiedź online!

Wejdź do czatu
Lub wpisz numer telefonu w poniższym formularzu, a my do Ciebie odzwonimy jak najszybciej.
Odzwoń
Zadaj pytanie
Innowacyjny system inwestycyjny
Kontrola nad bezpieczeństwem środków
Klasyczne kopiowanie transakcji
WięcejRezultaty poprzednich operacji handlowych nie stanowią gwarancji tych samych wyników w przyszłości.
Handel na rynku Forex niesie za sobą wysokie ryzyko, którego skutkiem może być utrata całego depozytu.

Warunki handlu

Niskie spready
od 0 punktu
Błyskawiczna
egzekucja

zleceń od 0,1 sekundy
4 rodzaje instrumentów:
Waluty, Metale,
Indeksy, Ropa
Ochrona przed
ujemnym saldem
Instant / Market
Execution
4 i 5 znaków
kwotowania
Konta Cent
minimalne zlecenie 0,01 lota
Automatyczny handel
oraz Scalping
jest dozwolony
Konta ECNKonta Swap-free6 walutowe konta,
w tym EUR
i GOLD
Całodobowe
wsparcie
Darmowe
Demo konto

bez ograniczeń
Spread stały
i zmienny
Realizacja rynkowa
bez ponownych wycen
Wielostopniowy
program partnerski
Konta Demo
Konta Demo
Konta Demo - całkowicie darmowa okazja handlu z RoboForex przed otwarciem konta realnego, które umożliwia:
  • Zdobyć doświadczenie w handlu bez inwestowania.
  • Skonfigurować Expert Advisor\'ów bez dodatkowych kosztów.
  • Porównać między sobą rodzaje realizacji zleceń (Instant, Market) oraz spready (pływające, stałe).
Warunki handlowe na kontach demo są identyczne dla kont realnych wszystkich platform.
Otwórz kontoWięcej
Pro-Standard
Pro-Standard
Konta Pro-Standard - optymalny wybór dla doświadczonych traderów. Kombinacja dużego wyboru programów bonusowych oraz wysokiej jakości egzekucji zleceń:
  • Brak prowizji.
  • Optymalizacja kosztów za pomocą zmiennych spreadów.
  • 5-cyfrowe kwotowania.
Otwórz kontoWięcej
Fix-Standard
Fix-Standard
Konta Fix-Standard - rozwiązanie dla doświadczonych traderów, którzy preferują:
  • Spread stały, który się nie zmienia podczas publikacji wydarzeń ekonomicznych.
  • Gwarantowana egzekucja zleceń po cenie rynkowej.
  • 4-cyfrowe kwotowania.
Otwórz kontoWięcej
Pro-Cent
Pro-Cent
Konta Pro-Cent - świetna okazja aby zacząć handel bez większych inwestycji, jak dla początkujących tak i traderów z małym depozytem:
  • Minimalne zlecenie - 0,001 Lota (0,1 cent Lota).
  • Optymalizacja kosztów za pomocą wąskich pływających spreadów.
  • Gwarantowana egzekucja zleceń rynkowych i oczekujączych w tym podczas wydarzeń ekonomicznych.
Otwórz kontoWięcej
Fix-Cent
Fix-Cent
Konta Fix-Cent są przeznaczone dla początkujących, które umożliwiają rozpoczęcie handlu bez większych inwestycji:
  • Minimalne zlecenie - 0,0001 Lota (0,01 cent Lota).
  • Spread stały nie rozszerza się przy publikacji wydarzeń ekonomicznych.
  • Gwarantowane wykonanie zlecenia po cenie rynkowej.
Otwórz kontoWięcej
ECN-Pro NDD
ECN-Pro NDD
Konto ECN-Pro NDD dla profesjonalnych traderów, którzy wybierają:
  • Najlepszą egzekucję między wszystkimi rodzajami kont RoboForex.
  • Najlepszą szybkość egzekucji zleceń.
  • Minimalne spready.
Otwórz kontoWięcej
ECN-Fix NDD
ECN-FixSpread NDD
Konto typu ECN-FixSpread NDD przeznaczone jest dla kwalifikowanych traderów. Cechy charakterystyczne konta są:
  • Stały spread.
  • Gwarantowana egzekucja zleceń po cenie rynkowej.
  • Idealnie pasuje dla traderów, którzy preferują handel podczas wydarzeń.
Otwórz kontoWięcej

Programy i usługi

Ponad 17 sposobów
na zasilenie
konta bez prowizji
Możliwość
wypłaty środków

za darmo
Natychmiastowa
wypłata środków
Stwórz robota
handlowego
Oddalony
serwer VPS
RAMM -
system do
zarządzania inwestycjami
CopyFX -
kopiowanie transakcji
dla traderów
oraz inwestorów
Stocks.
Pomysły handlowe

Platformy handlowe

Popularna platfroma MetaTrader4, kompatybilna z systemami Windows, Mac OS, Linux, Android i iOS. Umożliwia dostęp do wszystkich rodzajów kont RoboForex oraz ECN NDD.

Nowoczesna platforma MetaTrader5, wspomaganie kont hedgingowych, co pozwala na otwieranie przeciwnych pozycji w tym samym instrumencie.

Za pomocą RoboForex WebTrader możesz handlować bezpośrednio z poziomu przeglądarki.

Pobierz platformę handlową

Bezpieczeństwo twoich środków

Official channel on YouTube

Wszystkie wideo

    Kalendarz zdarzeń ekonomicznych

    Notowania walut

    Waluta
    ZnakBidAskSpread
    AUDUSD0.793610.793751.4
    GBPCHF1.240631.240943.1
    GBPJPY145.734145.7572.3
    GBPUSD1.302611.302751.4
    EURCHF1.109331.109481.5
    EURGBP0.894070.894160.9
    EURJPY130.308130.3211.3
    EURUSD1.164721.164780.6
    NZDUSD0.741590.741741.5
    USDCAD1.251151.251251.0
    USDCHF0.952450.952561.1
    USDJPY111.880111.8850.5
    Metale
    ZnakBidAskSpread
    XAGUSD16.46216.5094.7
    XAUUSD1249.591249.8526.0
    CFD
    ZnakBidAskSpread
    BRENT50.3550.383.0
    WTI47.9647.982.0

    Aktualności

    10.07.2017

    RoboForex Stocks: nowe funkcje handlowe, dodatkowe akcje z Niemiec i Szwajcarii, roboty budujące

    Odbierz jeszcze więcej możliwości handlowych dzięki zaktualizowanej wersji terminalu Umstel.
    29.06.2017

    Terminale WebTrader i Mobile Trader zostały zaktualizowane

    Nowe funkcje zostały dodane do nowych wersji terminali internetowych i platformy mobilnej.
    28.06.2017

    Zmiany w harmonogramie handlowym dla kontraktów CFD i Metali

    Harmonogram handlowy dla Kontraktów Różnicy Kursowej oraz XAUUSD i XAGUSD ulegną zmianie.
    26.05.2017

    Zmiany w harmonogramie handlowym dla Metali i kontraktów CFD

    29 maja, 2017, harmonogram handlowy dla Kontraktów Różnic Kursowych i Metali ulegną zmianie.
    22.05.2017

    Portfel RoboForex - Twoje Środki są Bezpieczne

    RoboForex ogłasza nową, wielowalutową usługę płatniczą, Portfel RoboForex, dla swoich klientów.
    02.05.2017

    RoboForex Stocks: nowe funkcje handlowe, instrumenty i warunki

    Po aktualizacji terminal handlowy Umstel zawiera więcej instrumentów i nowe warunki handlowe.
    Archiwum wiadomości